Erkut GÜLEÇ

Ortaokul Matematik Dersi Dökümanları

Aylar: Aralık 2019

Su Doku Proje Ödevi

By
|
On 21 Aralık 2019

Sudoku, Japonya’dan çıktığı bilinen bir bulmaca oyunudur. Japonca “Suuji wa dokushin ni kagiru” sözcüklerinin birleşiminden “SUDOKU” adını almıştır. Oyun, rakam yerleştirme” esasına dayanır. Sudoku bulmacaları, büyüklüğüne ve çesidine göre adlandırılır. En.

Matematik Takvimi Proje Ödevi

By
|
On 21 Aralık 2019

Matematik Takvimi Proje Ödevi Nasıl Hazırlanır? Matematik takvimi nasıl hazırlanır? Bu soruya yanıt vermeden önce ,bu projenin bir takvim olmasının yanında , içerdiği matematiksel bilgi ve beceriler sayesinde kullanıcının matematik.

img
     Atatürk Ve Matematik Akıl ve bilimle ilgili konuşmalarında önemli saptamalar yapan Atatürk’ün aynı zamanda, matematiğe verdiği önemi de vurgulamıştır.Atatürk ölümünden bir buçuk yıl kadar önce, III. Türk Dil Kurultayından hemen sonra 1936-1937 yılı kış aylarında Dolmabahçe Sarayında kendi eliyle yazdığı Geometri adlı bir...
img
8. Sınıf Matematik 1. Dönem 2. Yazılı Sınavı 20 adet çoktan seçmeli sorudan oluşmaktadır. Ocak ayının başına kadar olan her kazanımdan soru sormaya çalıştım. Word formatında olduğundan istediğiniz gibi düzenleme,ekleme veya çıkarma yapabilirsiniz. Arkalı önlü tek sayfa olması için yoğun çaba gösterdim. 8. sınıf matematik...
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :