Erkut GÜLEÇ

Ortaokul Matematik Dersi Dökümanları

Aylar: Mayıs 2019

img
         İzmir Lise Taban Puanları 2019 , Yüzdelik Dilimleri LGS sınavına girecek İzmir'li öğrenciler , nitelikli okulların 2018 yılındaki taban puanlarını ve yüzdelik dilimlerini araştırmaya başladı. İşte 2019 LGS sınavına giren öğrencilerin en merak ettiği konuların başında gelen lise taban puan ve...
img

Bilinmeyenin Tarihi Cebir

By
|
In proje
|
On 28 Mayıs 2019
Bilinmeyenin Tarihi Cebir MS 8.-15. ASIR İSLAM DÜNYASI MATEMATİKÇİLERİ Archimedes, Ptolemy ve Diophantus ve Euclid’in temellerini attığı Yunan matematiği gelişmesinin zirvesine ulaştı. Ancak, sanki bir karanlığa gömülür gibi MÖ 200 yıllarından sonra Roma İmparatorluğunun hakim olduğu topraklarda matematik adına hiç bir şey yapılamamıştır. Yaklaşık 1000...

Matematik Proje Ödevleri

By
|
On 28 Mayıs 2019

Matematik dersi proje görevleri : Ortaokul matematik dersi 5. , 6. , 7. ve 8. sınıf proje görevleri , yönergeleriyle birlikte. PROJE ÖDEVİ KONUSU:SİMİT SATIŞLARI/Okul kantinindeki 30 günlük simit satışlarının.

Ders Kesim Raporu 2018-2019

By
|
On 28 Mayıs 2019

Öğretmenlerin yıl sonunda teslim etmesi gereken ders kesim raporu tutanağını indirmek için aşağıdaki ön izleme resmine tıklayabilirsiniz.     Sene sonu iş ve işlemleri ile ilgili tüm dokümanlara burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Harezmi Eğitim Modeli Nedir? Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yürütülen bir proje olan Harezmi Eğitim modeli , öğrencilerin okulda aldığı eğitimi günlük hayata uygulamalarını amaçlayan bir eğitim sistemidir. Harezmi Eğitim Modeli.

img
7.Sınıflar Matematik Bursluluk Deneme Sınavı (pybs-iokbs) 9 ‘u indirmek için burayı veya aşağıdaki ön izleme resmini tıklayabilirsiniz. Bu PYBS denemesinde tıpkı gerçek sınavda olduğu gibi 25 adet soru vardır. 7.sınıflar için daha önce yayınladığım bursluluk deneme sınavlarına buradan ulaşabilirsiniz. Tüm Deneme sınavlarının cevap anahtarlarına buradan ulaşabilirsiniz.
1 2 4
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :