Erkut GÜLEÇ

Ortaokul Matematik Dersi Dökümanları

Aylar: Kasım 2017

2018 PYBS Rehberi

By
|
On 21 Kasım 2017

MEB tarafından her yıl yapılan PYBS yani Parasız Yatılılık ve Bursluluk sınavına hazırlanan öğrenciler 2018 yılında yapılacak bursluluk sınavı konularını merak ediyor. Bildiğiniz gibi MEB bursluluk sınavına ortaokul 5.sınıf, 6.sınıf,.

img
Stres günlük hayatın en önemli gerçeklerinden biri ve stres yetişkinleri olduğu kadar çocukları da olumsuz etkiliyor. Eğer stresin kaynağını oluşturan nedenler çocukluk yaşlarından itibaren belirlenmezse ileride daha ciddi sağlık sorunlarına neden oluyor. Uzmanlara göre çocukların stresini azaltmanın birkaç kolay yöntemi var... Stresin nedenlere odaklanın: Uzmanlara göre...

Zeka nasıl geliştirilir?

By
|
On 20 Kasım 2017

İnsan beyni gelişimini sürekli olarak sürdürüyor. Basit pratikler ve çeşitli yöntemler zeka geliştirmeye yardımcı oluyor ve yeni bilgilerin öğrenilmesi daha da kolaylaşıyor. İşte uzmanların tavsiye ettiği 6 temel pratikle zekayı.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :